Генеральний директор Este-line особисто слідкує за якістю надання послуг. Зателефонуйте йому, якщо щось піде не так (097) 000-00-27
 

Встановлення пломб дорослим та дітям
Терапевтичне лікування в Києві

Лікування зубів у стоматології ставить на меті запобігти руйнуванню і втраті зуба. Протягом життя наші зуби постійно піддаються негативному впливу патогенних бактерій. Неправильна гігієна, коливання гормонального фону, різкі температурні перепади, склад вживаної нами їжі і води. Внаслідок всіх цих причин виникають такі захворювання, як карієс, пульпіт, періодонтит, гінгівіт і пародонтоз. Чим раніше буде виявлена ​​проблема, тим меншим буде обсяг терапевтичного втручання і тим краще вдасться зберегти здоров’я зубів.

Ціни на пломбування зубів
Терапевтичне лікування

Стоматолог терапевт у Києві

Наш стоматологічний центр використовує тільки сучасне обладнання, яке дозволяє нам якісно надавати послуги. Це робить лікування абсолютно безболісним, швидким і при цьому безпечним. Ви можете перестати боятися ходити до стоматолога, адже зараз все сильно змінилося. Наш стоматолог терапевт не тільки виконає якісне лікування, але й проконсультує вас, щоб ви знали, як правильно доглядати за зубами. У результаті ви зможете значно скоротити кількість візитів до стоматолога.

Види терапевтичного лікування в Este-line

Пломбування зубів. Під час лікування карієсу ми використовуємо якісні ін’єкційні та аплікаційні анестетики і фотополімерні пломби зарубіжних виробників. Процес лікування є безболісним для пацієнта, результат – довговічним і естетично привабливим.

Лікування зубних каналів (ендодонтія). Цей вид лікарського втручання проводиться під час лікування пульпіту, підготовки до протезування. Прочищення та пломбування кореневих каналів – завдання, що вимагає високого рівня кваліфікації і сучасних технологій. Щоб отримати надійний гарантований результат лікування, у Este-line ми використовуємо рентген-обладнання, стоматологічний мікроскоп, набір інструментів для механічної обробки каналів, якісні промивні матеріали і пломбування гарячою гутаперчею.

Лікування пульпіту. Пульпіт – це гостре запалення зубного нерва. Як правило, захворювання є наслідком запущеного карієсу, але може бути викликаним травмою зуба. Відчувши гострий пульсуючий зубний біль, слід негайно звернутися до лікаря, щоб зберегти зуб. Під час процедури уражена тканина пульпи видаляється, канали обробляються а на зуб накладається пломба.

Лікування періодонтиту. Періодонтит – це запалення кісткової тканини, що оточує верхівку зуба. Захворювання є наслідком запущеного карієсу і пульпіту, за яких інфекція проникає через зубний канал в кісткову тканину і починає руйнувати її. Це грізне захворювання може мати такі серйозні ускладнення, як сепсис або флегмона. Процедура проводиться в кілька етапів, суттю яких є очищення і лікування зубних каналів з подальшим пломбуванням. У важких випадках зуб підлягає видаленню.

Пародонтологічне лікування і вектор-терапія. Пародонтологічні захворювання (гінгівіт і пародонтит) розвиваються внаслідок ураження патогенними бактеріями слизових оболонок ясен. Частою причиною гінгівіту (почервоніння, кровоточивість ясен) є недостатня гігієна порожнини рота. Також захворювання виникає внаслідок гормональних перепадів в підлітковому віці і в період вагітності. Якщо гінгівіт не лікувати, розвивається пародонтит (множинні випадки – пародонтоз). З’являються пародонтальні кишені, зуби розхитуються. Однак успішне лікування цього захворювання є можливим на будь-якій стадії.

Висококваліфіковані фахівці Este-line використовують у лікуванні пародонтозу ультразвуковий апарат Vector, який ефективно знімає зубний камінь, твердий і м’який наліт, усуває бактерії в пародонтальних кишенях без пошкодження м’яких тканин.

Фторування зубів. Насичення фтором зміцнює зубну емаль, запобігає розвитку карієсу і знімає підвищену чутливість зубів. Процедура рекомендована вагітним жінкам, при карієсі в стадії білої плями, після процедур гігієнічної чистки і відбілювання.

Ціна терапевтичного лікування зубів

Ми рекомендуємо відвідувати стоматолога як мінімум один раз на рік, адже профілактика захворювань дуже важлива. Багато захворювань зубів протікають приховано, без будь-яких ознак і дискомфорту, але надалі вони призводять до значних проблем. Під час діагностики наш фахівець зуміє виявити всі проблеми, а потім швидко і безболісно усуне їх. Зараз терапевтичне лікування зубів відбувається з використанням новітніх технологій, що гарантує довговічність результатів. Це підтверджує гарантія, яку ми надаємо на всі види послуг.

Вартість лазерної імплантації зубів в Києві

Відгуки клієнтів

otzuv-10
otzuv-9
otzuv-8
otzuv-7
otzuv-6
otzuv-5
otzuv-4
otzuv-3
otzuv-2
otzuv-1
https://este-line.ua/wp-content/uploads/2021/04/salim-karame-esteline.png

Запишіться на безкоштовну
Консультацію

Мене звати Салім Караме і я директор мережі клінік Este-line у Києві. Я особисто слідкую за якістю надання послуг і ціновою політикою. Запрошую вас на безкоштовну консультацію до лікаря. Ми перевіримо ротову порожнину, зробимо 3D знімок та напишемо план лікування. І все це безкоштовно.

  https://este-line.ua/wp-content/uploads/2021/04/salim-karame.png
  Este-line

  Мережа сімейних стоматологій в Києві на Дорогожичах, Дружби Народів та Оболоні.

  info@esteline.kiev.ua
  ст. метро Дорогожичі, вул. Щусєва, 24А
  ст. метро Звіринецька, вул. Андрія Верхогляда (Драгомирова), 2
  ст. метро Мінська, ЖК Obolon Residences - Оболонський пр. 26
  Безконтактна оплата
  https://este-line.ua/wp-content/uploads/2021/04/mastercard.png
  https://este-line.ua/wp-content/uploads/2021/04/visa.png
  https://este-line.ua/wp-content/uploads/2021/04/applepayweb.png
  https://este-line.ua/wp-content/uploads/2021/04/googlepay.png
  https://este-line.ua/wp-content/uploads/2021/04/credit-free.png
  Звернення директора Este-line
  https://este-line.ua/wp-content/uploads/2021/04/foto_footer.png
  Особисто стежу за якістю обслуговування в клініці
  Салім Караме – власник клініки
  Зателефонуйте мені, якщо щось піде не так (097) 000-00-27

  Всі права захищені. Розробка та дизайн keep.agency

  Всі права захищені. Розробка та дизайн keep.agency