Генеральний директор Este-line особисто слідкує за якістю надання послуг. Зателефонуйте йому, якщо щось піде не так (097) 000-00-27
 

Профілактична
чистка зубів

Гігієнічна чистка зубів в Києві – це та процедура, яка Вам необхідна, щоб зберегти і підтримати здоров’я зубів і ясен! Від того, наскільки регулярно Ви робите цю процедуру – сильно залежить здоров’я всієї Вашої ротової порожнини.За допомогою профілактичного чищення зубів можна уникнути карієсу і пародонтозу, а естетичний ефект вразить настільки, що Ви не сповільните записатися на наступний сеанс. Ціни на чистку зубів, не сильно високі, і повністю виправдані підсумковим результатом.

Профілактична
Чистка зубів дорослим та дітям

Навіщо потрібна професійна чистка зубів

Повсякденна гігієна порожнини рота включає чистку зубів вранці й ввечері, використання лосьйонів-ополіскувачів, зубної нитки після прийому їжі, дотримання дієти з обмеженою кількістю солодощів і вуглеводів.

Однак найчастіше наш догляд за зубами далекий від ідеального. До того ж ситуація ускладнюється при наявності шкідливих звичок, таких як куріння, надмірне вживання чаю і кави.

У результаті в місцях, недоступних для зубної щітки, утворюється наліт і відкладення м’яких частинок їжі, які з часом перетворюються на зубний камінь і бляшки на зубній емалі, сприяють розвитку карієсу, що призводить до запалення ясен і утворення пародонтальних кишень.

Щоб запобігти цим негативним процесам, стоматологи рекомендують раз в 3-6 місяців проводити гігієну порожнини рота, в яку входять чистка зубів ультразвуком та чищення зубів Air Flow.

Коли проводиться чистка зубів

Професійна гігієна ротової порожнини проводиться раз на півроку (період рекомендованого профілактичного візиту до стоматолога). Чищення зубів від каменю і зняття зубного нальоту дозволяють стоматолога виявити потенційні проблеми – карієс, і вчасно провести лікування.

Чищення зубів виконується до проведення наміченого стоматологічного або ортодонтичного лікування. Завдяки цій процедурі, відбувається оздоровлення ясен, що поліпшує результати подальшого лікування. Також стоматологу легше буде підібрати колір пломби.

Етапи процедури гігієни порожнини рота в клініці Este-line

 1. Зняття зубного каменю. Наддесневі і підясенні відкладення зчищають за допомогою ультразвукового приладу — пьезоскейлера KavoPIEZOsoft, а також ручним скейлером і кюрет системи Hu-Friedy. Ультразвукова чистка зубів — це абсолютно безпечна й безболісна процедура, яка не потребує знеболення.
 2. Видалення зубного нальоту. Цей етап процедури проводиться із застосуванням піскоструминного наконечника KavoProphyflex 3 методом Air Flow. Сильний струмінь фторованої води, повітря і порошку KavoProphyPearls впливає на поверхню зуба й легко проникає крізь проміжки між зубами. Зубний наліт повністю знімається. При цьому емаль не пошкоджується, оскільки частинки порошку дрібнодисперсні і мають сферичну форму. Полірування поверхні зуба.
 3. Полірування поверхні зуба. За допомогою м’яких щіток KerrOclubush і профілактичної полірувальної пасти CleanPolish фірми Kerr здійснюється полірування поверхні зубів. У результаті вони стають гладенькими й блискучими.
 4. Зняття чутливості і ремінералізації зубів. У цих цілях ми використовуємо захисні фторвмісні лаки Clinpro White Varnish фірми 3М і Fluor Protector фірми Ivoclar Vivadent. Вони рівномірно розподіляються по поверхні зуба, висихають, утворюючи захисний шар, який знижує чутливість зубів і стимулює ремінералізацію.

Вся процедура триває 60-120 хвилин.

Як доглядати за ротовою порожниною після процедури

У перші дні після процедури необхідно:

 • Чистити зуби після кожного прийому їжі м’якою зубною щіткою або застосовувати ополіскувач;
 • Уникати прийому холодної, гарячої, фарбувальної (чай, кава, шоколад, каррі, кетчупи та ін.), солодкої, кислої і гострої їжі;
 • Утриматися від куріння.

Протягом декількох днів після процедури підвищена чутливість зубів – це нормальне явище. Але якщо больові відчуття занадто сильні, слід звернутися до лікаря.

Вартість лазерної імплантації зубів в Києві

Відгуки клієнтів

otzuv-10
otzuv-9
otzuv-8
otzuv-7
otzuv-6
otzuv-5
otzuv-4
otzuv-3
otzuv-2
otzuv-1
https://este-line.ua/wp-content/uploads/2021/04/salim-karame-esteline.png

Запишіться на безкоштовну
Консультацію

Мене звати Салім Караме і я директор мережі клінік Este-line у Києві. Я особисто слідкую за якістю надання послуг і ціновою політикою. Запрошую вас на безкоштовну консультацію до лікаря. Ми перевіримо ротову порожнину, зробимо 3D знімок та напишемо план лікування. І все це безкоштовно.

  https://este-line.ua/wp-content/uploads/2021/04/salim-karame.png
  Este-line

  Мережа сімейних стоматологій в Києві на Дорогожичах, Дружби Народів та Оболоні.

  info@esteline.kiev.ua
  ст. метро Дорогожичі, вул. Щусєва, 24А
  ст. метро Звіринецька, вул. Андрія Верхогляда (Драгомирова), 2
  ст. метро Мінська, ЖК Obolon Residences - Оболонський пр. 26
  Безконтактна оплата
  https://este-line.ua/wp-content/uploads/2021/04/mastercard.png
  https://este-line.ua/wp-content/uploads/2021/04/visa.png
  https://este-line.ua/wp-content/uploads/2021/04/applepayweb.png
  https://este-line.ua/wp-content/uploads/2021/04/googlepay.png
  https://este-line.ua/wp-content/uploads/2021/04/credit-free.png
  Звернення директора Este-line
  https://este-line.ua/wp-content/uploads/2021/04/foto_footer.png
  Особисто стежу за якістю обслуговування в клініці
  Салім Караме – керівник клініки
  Зателефонуйте мені, якщо щось піде не так (097) 000-00-27

  Всі права захищені. Розробка та дизайн keep.agency

  Всі права захищені. Розробка та дизайн keep.agency