Встановлення пломб дорослим та дітям
Терапевтичне лікування в Києві

Лікування зубів в стоматології ставить на меті запобігти руйнуванню і втраті зуба. Протягом життя наші зуби постійно піддаються негативному впливу патогенних бактерій. Неправильна гігієна, коливання гормонального фону, різкі температурні перепади, склад вживаної нами їжі і води. Внаслідок всіх цих причин виникають такі захворювання, як карієс, пульпіт, періодонтит, гінгівіт і пародонтоз. Чим раніше буде виявлена ​​проблема, тим меншим буде обсяг терапевтичного втручання і тим краще вдасться зберегти здоров’я зубів.

від 100 грн
Пломбування зубів дітям та дорослим

Ціни на пломбування зубів
Терапевтичне лікування

Пломбування зубів
Пломбуємо зуби найкращими матеріалами, з гарантією
Вектор терапія
Лікуємо пародонтит сучасними методами
Лікування пародонтиту
Професійно і безболісно лікуємо ясна у дорослих та дітей
Діагнодент
Діагностуємо карієс, навіть якщо його не помітив панорамний знімок

Стоматолог терапевт у Києві

Наш стоматологічний центр використовує тільки сучасне обладнання, яке дозволяє нам якісно надавати послуги. Це робить лікування абсолютно безболісним, швидким і при цьому безпечним. Ви можете перестати боятися ходити до стоматолога, адже зараз все сильно змінилося. Наш стоматолог терапевт не тільки виконає якісне лікування, але й проконсультує вас, щоб ви знали, як правильно доглядати за зубами. В результаті ви зумієте значно скоротити кількість візитів до стоматолога.

Види терапевтичного лікування в Este-line

Пломбування зубів. Під час лікування карієсу ми використовуємо якісні ін’єкційні та аплікаційні анестетики і фотополімерні пломби зарубіжних виробників. Процес лікування є безболісним для пацієнта, результат – довговічним і естетично привабливим.

Лікування зубних каналів (ендодонтія). Цей вид лікарського втручання проводиться під час лікуванні пульпіту, підготовки до протезування. Прочищення та пломбування кореневих каналів – завдання, що вимагає високого рівня кваліфікації і сучасних технологій. Щоб отримати надійний гарантований результат лікування, в Este-line ми використовуємо рентген-обладнання, стоматологічний мікроскоп, набір інструментів для механічної обробки каналів, якісні промивні матеріали і пломбування гарячою гутаперчею.

Лікування пульпіту. Пульпіт – це гостре запалення зубного нерва. Як правило, захворювання є наслідком запущеного карієсу, але може бути викликаним травмою зуба. Відчувши гострий пульсуючий зубний біль, слід негайно звернутися до лікаря, щоб зберегти зуб. В ході процедури уражена тканина пульпи видаляється, канали обробляються а на зуб накладається пломба.

Лікування періодонта. Періодонтит – це запалення кісткової тканини, що оточує верхівку зуба. Захворювання є наслідком запущеного карієсу і пульпіту, за яких інфекція проникає через зубний канал в кісткову тканину і починає руйнувати її. Це грізне захворювання може мати такі серйозні ускладнення, як сепсис або флегмона. Процедура проводиться в кілька етапів, суттю яких є очищення і лікування зубних каналів з подальшим пломбуванням. У важких випадках зуб підлягає видаленню.

Пародонтологічне лікування і вектор-терапія. Пародонтологічні захворювання (гінгівіт і пародонтит) розвиваються внаслідок ураження патогенними бактеріями слизистих оболонок ясен. Частою причиною гінгівіту (почервоніння, кровоточивість ясен) є недостатня гігієна порожнини рота. Також захворювання виникає внаслідок гормональних перепадів в підлітковому віці і в період вагітності. Якщо гінгівіт не лікувати, розвивається пародонтит (множинні випадки — пародонтоз). З’являються пародонтальні кишені, зуби розхитуються. Однак успішне лікування цього захворювання є можливим на будь-якій стадії.

Висококваліфіковані фахівці Este-line використовують в лікуванні пародонтозу ультразвуковий апарат Vector, який ефективно знімає зубний камінь, твердий і м’який наліт, усуває бактерії в пародонтальних кишенях без пошкодження м’яких тканин.

Фторування зубів. Насичення фтором зміцнює зубну емаль, запобігає розвитку карієсу і знімає підвищену чутливість зубів. Процедура рекомендована вагітним жінкам, при карієсі в стадії білої плями, після процедур гігієнічної чистки і відбілювання.

Ціна терапевтичного лікування зубів

Ми рекомендуємо відвідувати стоматолога як мінімум один раз на рік, адже профілактика захворювань дуже важлива. Багато захворювань зубів протікають приховано, без будь-яких ознак і дискомфорту, але надалі вони призводять до значних проблем. Під час діагностики наш фахівець зуміє виявити всі проблеми, а потім швидко і безболісно усуне їх. Зараз терапевтичне лікування зубів відбувається з використанням новітніх технологій, що гарантує довговічність результатів. Це підтверджує гарантія, яку ми надаємо на всі види послуг.

https://este-line.ua/wp-content/uploads/2021/04/noviczkaya-lesya-aleksandrovna.jpeg

Новицька
Леся
Олександрівна

Стоматолог - терапевт - ендодонтист - мікроскопіст - реставратор - ортопед

Зв'яжіться з нами

Зателефонуйте нам
+38 (095) 240 40 40
+38 (073) 240 40 42
+38 (044) 240 40 40

Запишіться на консультацію

Залиште свої контактні данні і адміністратор зв’яжеться з вами сьогодні.

  Вартість лазерної імплантації зубів в Києві

  Відгуки клієнтів

  otzuv-10
  otzuv-9
  otzuv-8
  otzuv-7
  otzuv-6
  otzuv-5
  otzuv-4
  otzuv-3
  otzuv-2
  otzuv-1
  https://este-line.ua/wp-content/uploads/2021/04/salim-karame-esteline.png

  Запишіться на безкоштовну
  Консультацію

  Мене звати Салім Караме і я директор мережі клінік Este-line у Києві. Я особисто слідкую за якістю надання послуг і ціновою політикою. Запрошую вас на безкоштовну консультацію до лікаря. Ми перевіримо ротову порожнину, зробимо 3D знімок та напишемо план лікування. І все це безкоштовно.

   https://este-line.ua/wp-content/uploads/2021/04/salim-karame.png
   Безконтактна оплата
   https://este-line.ua/wp-content/uploads/2021/04/mastercard.png
   https://este-line.ua/wp-content/uploads/2021/04/visa.png
   https://este-line.ua/wp-content/uploads/2021/04/applepayweb.png
   https://este-line.ua/wp-content/uploads/2021/04/googlepay.png
   https://este-line.ua/wp-content/uploads/2021/04/credit-free.png
   Звернення директора Este-line
   https://este-line.ua/wp-content/uploads/2021/04/foto_footer.png
   Особисто стежу за якістю обслуговування в клініці
   Салім Караме — керівник клініки
   Зателефонуйте мені, якщо щось піде не так (097) 000-00-27

   Всі права захищені. Розробка та дизайн keep.agency

   Всі права захищені. Розробка та дизайн keep.agency